Nad 40€ doprava zdarma
Nákupný košík:
0 €

Informácie o produktoch

delima produkty nemeckého výrobcu PEKANA

Menopauza je čas zmien v ženskom tele. Produkcia hormónov značne klesá čo je zvyčajne spojené s nepríjemnými príznakmi ako sú návaly horúčavy, potenie, vyčerpanie alebo suchosť slizníc.

Nemôžete sa vyhnúť menopauze, ale môžete urobiť niečo pre zmiernenie nepríjemných príznakov, ktoré ju sprevádzajú. Príroda prichádza na pomoc s jemným príspevkom – takzvanými fytoestrogénmi, ktoré sú veľmi podobné estrogénom produkovaným ľudským telom. Obzvlášť cenné kvôli vysokému obsahu fytoestrogénov je granátové jablko. Fytoestrogény sú koncentrované v oleji lisovanom zo semien dozretých plodov granátového jablka.

delima produkty nemeckého výrobcu PEKANA obsahujú cenný olej zo semien granátového jablka. Tieto produkty vám pomôžu cítiť sa dobre počas obdobia menopauzy a užívať si pocit byť plnohodnotnou ženou.

 

delima feminin vaginálne čapíky

 

Používanie delima feminin vaginálnych čapíkov  má za následok príjemný lubrikačný efekt vo vaginálnej oblasti. Používanie tejto zdravotnej pomôcky umožňuje ženám  užiť si príjemné a bezstarostné chvíle intimity aj v období menopauzy a udržať si tak pocit  byť plnohodnotnou ženou. 

ĎALEJ 

            

delima kapsuly

 

Menopauza je obdobie  zmien v ženskom tele. Produkcia hormónov je značne znížená čo je spojené s nepríjemnými vedľajšími príznakmi, ako sú návaly tepla, nadmerné potenie, vyčerpanie či suchosť slizníc. 

Prírodný spôsob, ako sa cítiť dobre počas menopauzy. 
Nemôžete sa vyhnúť menopauze, ale môžete urobiť niečo pre zmiernenie nepríjemných príznakov, ktoré ju sprevádzajú. Príroda nám poskytuje jemný dar - tzv fytoestrogény, ktoré sú veľmi podobné estrogénu produkovaného ľudským telom. Granátové jablko má obzvlášť vysoký obsah fytoestrogénov. Fytoestrogény sa nachádzajú v oleji, ktorý je za studena lisovaný zo semien zrelého ovocia.

ĎALEJ 

            


Naspäť