Nad 40€ doprava zdarma
Nákupný košík:
0 €
Objednajte si

Koncepcia produktu

Pomáha ženám prirodzene

Ako výrobca prírodne-spagyrických liečiv, spoločnosť PEKANA organizuje v Nemecku aj početné semináre pre terapeutov. Najmä počas seminárov na tému menopauzy dostávajú odborníci často otázky týkajúce sa problému vaginálnej suchosti.
Katharina Beyersdorff, výkonná riaditeľka spoločnosti PEKANA Naturheilmittel GmbH, preto hľadala prírodnú alternatívu na úľavu a zmiernenie príznakov vaginálne suchosti a pomohla tak ženám, ktoré tento problém často uvádzajú.


Požiadavky na produkt pre úľavu od vaginálnej suchosti                                                                      
Za  účelom splnenia požiadaviek žien sa počas vývoja produktu  museli  dodržiavať nasledovné zásady:                                                                                                                            

  • výrobok by mal byť založený na báze oleja, aby mal prirodzene lubrikačný efekt
  • použité suroviny by mali byť neparfumované a nemali by obsahovať žiadne konzervačné látky
  • aplikácia by nemala byť obmedzená len na pysky ohanbia, ale produkt by sa mal aplikovať na "miesto akcie", pričom zároveň  musí byť aplikácia  nesmierne diskrétna 
     

Prirodzené riešenie pre vaginálnu suchosť

Bohaté skúsenosti vo výrobe liečiv viedli cez doktrínu signatúr k jedným z najstarších druhov pestovaného ovocia v civilizácii ľudstva  - granátovému jablku. Ako rastlina, ktorá je bohatá na semená, granátové jablko sa spája s Lunou, bohyňou rastu a plodnosti. Navyše nám prierez ovocia pripomína  obraz vaječníka so zrelými vajíčkami. Na výrobu1 kg prémiového kvalitného oleja, čo je dôležitou zložkou delima feminin vaginálnych čapíkov, je potrebné spracovať okolo 500 kg zrelých plodov  granátových jabĺk.

Aplikované vo forme  čapíkov, ženy môžu používať delima  feminin vaginálne čapíky bez pomoci a diskrétne. Účinok nie je obmedzený len na pysky ohanbia, ale sa dostane hlboko do pošvy, kde prírodné oleje rozvinú svoj lubrikačný efekt podobný prirodzenému zvlhčeniu.


Naspäť