Nad 40€ doprava zdarma
Nákupný košík:
0 €

Názory užívateliek

"Uživateľky -  delima kapsuly

"Asi pred tromi rokmi ma začali trápiť návaly horúčavy, bola som stále nekľudná. Vyskúšala som niekoľko prípravkov, lebo hormonálnu liečbu som nechcela, až som natrafila na delima kapsuly. Odvtedy sa cítim oveľa lepšie, mám dobrú náladu a dokonca ešte aj pleť sa mi upravila. Ďakujem za tento výživový doplnok! "

Mária z Dunajskej Stredy

 

"V lekárni keď ma uvidia, už mi aj dávajú na pult delima kapsuly. Roky to totiž kupujem, lebo mi to pomáha. Návaly horúčavy zmizli, oveľa lepšie spím a som vyrovnaná. Môžem to len odporučiť."

Zita z Hlohovca

 

"Už som bola úplne bezradná. Chodila som od jedného gynekológa k druhému a každý mi chcel predpísať hormonálnu liečbu. Ja som však neverila tomu, že existuje pre mňa iba toto jedno riešenie. Kamarátka, ktorá pochádza zo Slovenska, ale žije v Budapešti, mi odporučila delima kapsuly, ktoré kúpila u nás na Slovensku. A ja odvtedy chodím už iba na ročné kontroly ku gynekológovi, lebo nemám žiadne problémy, ktoré sú typické pre obdobie menopauzy. Je to super pocit, že sa nenapchávam chémiou, ale užívam prírodný produkt."

Júlia z Pezinka

 

"Musím sa vám pochváliť! Cez facebook sa ku mne dostala informácia, že existuje prírodný produkt na problémy v období menopauzy. Kamoška sa chválila, že to kúpila svojej mame, s ktorou sa to už v poslednom čase nedalo vydržať. Nie preto, lebo by bola v „puberte“, ale preto, lebo je v menopauze. Stále sa sťažovala, že je jej teplo, potom zas zima... no a odkedy užíva delimu, tak je to už úplne iné. Myslela som si, že aj ja skúsim „vylepšiť „  moju mamu. A môžem vám povedať, že to zabralo aj nám! "

S. z Liptovského Mikuláša

 

"Hľadala som prípravok bez sóje a v lekárni mi odporučili delimu. Som spokojná."

Veľký Meder

 

"Minula som už dosť peňazí v lekárni, ale nikdy to nebolo ono. Ale teraz som natrafila na jeden prípravok, na delima kapsuly. Síce je pravda, že zabral až po dvoch týždňoch, ale odvtedy nemám žiadne problémy." 

Nora z Košíc

 

Uživateľky  - delima feminin čapíky


"Hľadala som na internete niečo na svoj problém. Vyskúšala som delima čapíky. Som s tým spokojná." 

Z. z Bratislavy

 

"Trvalo mi dlhšie kým som sa odvážila o svojom probléme hovoriť aspoň s lekárnikom . Odporučil mi delima feminin čapíky. Myslím, že to je dobré riešenie."

 E. z M.

 

"Vrátila sa mi chuť byť opäť s partnerom. Pomohli mi v tom čapíky delima."

Z. z NZ


Naspäť