Nad 40€ doprava zdarma
Nákupný košík:
0 €
Objednajte si

Popis produktu

delima feminin vaginálne čapíky

delima feminin vaginálne čapíky zložené z rastlinných olejov, najmä oleja z granátového jablka majú za následok príjemný lubrikačný efekt vo vaginálnej oblasti. Používanie delima feminin umožní ženám, ktoré trpia problémami spojenými so suchou vaginálnou sliznicou,  užiť si príjemné a bezstarostné chvíle intimity a tým si udržať ženskosť.

Kedy a ako často používať vaginálne čapíky delima feminin?

 • > podľa potreby asi pätnásť minút priamo pred sexuálnym stykom

• > v prípade pretrvávajúcej vaginálnej suchosti  ako liečbu každý večer pred spaním, po dobu dvoch až troch týždňov

• > ako preventívne opatrenie na predchádzanie vaginálnej suchosti,  2 x týždenne pred spaním

 Spôsob používania:  Vložte jeden vaginálny čapík do pošvy a počkajte asi 5 minút, kým sa čapík začne rozpúšťať. Počas nasledujúcej pol hodiny nahradia hodnotné rastlinné oleje obsiahnuté v čapíku svojim lubrikačným účinkom nedostatok vlhkosti v pošve. V prípade vytekania môže byť prebytočný olej jemne odstránený.


Zloženie:
Olej z hroznových semien, olej zo semien granátového jablka, prírodný vitamín E 

Kontraindikácie:
V prípade bolesti, začervenanie, odrenín alebo poranenie ohanbia by ste mali konzultovať použitie delima feminin čapíkov s lekárom. Tiež sa poraďte s lekárom ak vo všeobecnosti  trpíte nadmernou suchosťou pošvy. Podobne aj tehotné ženy by mali použitie delima feminin vaginálnych čapíkov na  zmiernenie vaginálnej suchosti konzultovať so svojim lekárom.

Nežiaduce účinky:
V spojitosti s užívaním delima feminin vaginálne čapíky existuje  možnosť alergickej reakcie voči niektorej zo zložiek prípravku. 

Interakcie s inými látkami:
Neexistujú štúdie pre simultánne použitie delima feminin čapíkov s inými liečivami. Z toho dôvodu by mala byť dodržaná minimálne 3 hodinová doba medzi  aplikáciou delima feminin vaginálnych čapíkov a iných liečiv do pošvy.

Dôležité upozornenie:
delima feminin vaginálne čapíky nie sú antikoncepcia a nezabezpečujú antikoncepčné ochranu. delima feminin tiež nechránia proti prenosným chorobám. Použitie vaginálnych čapíkov slúži len k dočasnému zmierneniu vaginálnej suchosti. V čase prípravy tohto materiálu neboli žiadne dostupné zistenia (poznatky) kompatibility materiálu čapíkov s kondómami. Z tohto dôvodu, ako preventívne opatrenie, by ste nemali používať delima feminin pokiaľ ste závislí na ochrane kondómom. Materiálová kompatibilita s inými prostriedkami ktoré sa vkladajú do pošvy (gulôčky lásky, vibrátory a pod.) by sa mala testovať vopred. Pri používaní delima feminin čapíkov môže prebytočný olej vytekať z pošvy a spôsobiť olejové škvrny.

Doba použiteľnosti:
Dátum exspirácie je uvedený na blistri a na obale. Nepoužívajte delima feminin vaginálne čapíky proti vaginálnej suchosti po tomto dátume!

Skladovanie:
Výrobok skladujte v krabici na chladnom a suchom mieste (5 – 20° C). Chráňte pred pôsobením tepla a priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu detí.

Obsah balenia: 
10 vaginálnych čapíkov


Naspäť