Nad 40€ doprava zdarma
Nákupný košík:
0 €

O nás

delima produkty 

Menopauza je čas zmien v ženskom tele. Produkcia hormónov značne klesá, čo je zvyčajne spojené s nepríjemnými príznakmi ako sú návaly horúčavy, potenie, vyčerpanie alebo suchosť slizníc.

 

delima produkty nemeckého výrobcu PEKANA obsahujú cenný olej zo semien granátového jablka. Tieto produkty vám pomôžu cítiť sa dobre počas obdobia menopauzy a užívať si pocit byť plnohodnotnou ženou.

 

delima feminin vaginálne čapíky

 

Používanie delima feminin vaginálnych čapíkov zložených z rastlinných olejov, najmä oleja z granátového jablka má za následok príjemný lubrikačný efekt vo vaginálnej oblasti. Umožňuje ženám v období menopauzy užiť si príjemné a bezstarostné chvíle intimity a tým si udržať pocit byť plnohodnotnou ženou. 

                                                                                 ĎALEJ 

            

delima kapsuly

 

Menopauza je obdobie  zmien v ženskom tele. Produkcia hormónov je značne znížená čo je spojené s nepríjemnými vedľajšími príznakmi, ako sú návaly tepla, nadmerné potenie, vyčerpanie alebo suchosť slizníc. 

Prírodný spôsob, ako sa cítiť dobre počas menopauzy. 
Nemôžete sa vyhnúť menopauze, ale môžete urobiť niečo pre zmiernenie nepríjemných príznakov, ktoré ju sprevádzajú. Príroda nám poskytuje jemný dar - tzv fytoestrogény, ktoré sú veľmi podobné estrogénu produkovaného ľudským telom. Granátové jablko má obzvlášť vysoký obsah fytoestrogénov. Fytoestrogény sa nachádzajú v oleji, ktorý je za studena lisovaný zo semien zrelého ovocia.

                                                                                                                                    ĎALEJ 

             


Naspäť